Chtěli byste si vzít půjčku, ale vadí vám, že prakticky vždy musíte předem uvést, za co peníze použijete? Ano, spotřebitelské úvěry od bank jsou v tomto opravdu velmi nepříjemné, protože vás svazují a nedávají vám vůbec žádnou svobodu. Pokud chcete s nabytými penězi nakládat jakkoliv, dle svého aktuálního uvážení, tak vám vyjde vstříc právě americká hypotéka. Jedná se totiž o zcela bezúčelový úvěr, což pro vás bude znamenat to, že získáte potřebné peníze, avšak nebudete muset nikomu říkat, na co je chcete využít a co s nimi chcete dělat. Bude to zkrátka jen na vás.

elektronický obchod

Jak můžete s penězi získané prostřednictvím americkou hypotéku naložit?

  • Kupte si auto svých snů
  • Pusťte se konečně do rekonstrukce svého domu
  • Vyrazte na dovolenou a užijte si poprvé krásu moře
  • Splaťte své dluhy z minulosti a žijte konečně s čistým štítem
  • Vyplaťte se z exekuce a zajistěte si tím konečně opět klidné spaní
  • Anebo si zkrátka splňte jakýkoliv jiný sen, který pro vás byl do teď nedostupný…

Žádné dokládání příjmů ani nahlížení do registrů

Zní to dokonale. Je však možné na takovýto úvěr dosáhnout i tehdy, pokud máte například škraloup v registru dlužníků? Nebo pokud jsou vaše příjmy aktuálně příliš nízké, například z důvodu nemoci? Nemusíte se ničeho bát, nebankovní společnosti jsou na tyto záležitosti opravdu velmi tolerantní a s největší pravděpodobností vám vyjdou vstříc. Je možné, že budete mít o něco horší podmínky, co se týká úrokové sazby a podobně, ale stále dostanete půjčeno.

zásobník

Atraktivní úrok 4 % p.a.

Někteří tvrdí, že půjčit si u nebankovní společnosti se nevyplatí, protože zde získáte horší úrok než u banky. To však není tak úplně pravda, často můžete získat úrokovou sazbu 4 % p.a., která směle konkuruje nabídkám bank. Určitě to tedy není žádné šílené procento, které by vás mělo zruinovat, právě naopak.