Chtěli byste si vzít půjčku, ale vadí vám, že prakticky vždy musíte předem uvést, za co peníze použijete? Ano, spotřebitelské úvěry od bank jsou v tomto opravdu velmi nepříjemné, protože vás svazují a nedávají vám vůbec žádnou svobodu. Pokud chcete s nabytými penězi nakládat jakkoliv, dle svého aktuálního uvážení, tak vám vyjde vstříc právě americká hypotéka. Jedná se totiž o zcela bezúčelový úvěr, což pro vás bude znamenat to, že získáte potřebné peníze, avšak nebudete muset nikomu říkat, na co je chcete využít a co s nimi chcete dělat. Bude to zkrátka jen na vás.

elektronický obchod

Jak můžete s penězi získané prostřednictvím americkou hypotéku naložit?

  • Kupte si auto svých snů
  • Pusťte se konečně do rekonstrukce svého domu
  • Vyrazte na dovolenou a užijte si poprvé krásu moře
  • Splaťte své dluhy z minulosti a žijte konečně s čistým štítem
  • Vyplaťte se z exekuce a zajistěte si tím konečně opět klidné spaní
  • Anebo si zkrátka splňte jakýkoliv jiný sen, který pro vás byl do teď nedostupný…Žádné dokládání příjmů ani nahlížení do registrů

Zní to dokonale. Je však možné na takovýto úvěr dosáhnout i tehdy, pokud máte například škraloup v registru dlužníků? Nebo pokud jsou vaše příjmy aktuálně příliš nízké, například z důvodu nemoci? Nemusíte se ničeho bát, nebankovní společnosti jsou na tyto záležitosti opravdu velmi tolerantní a s největší pravděpodobností vám vyjdou vstříc. Je možné, že budete mít o něco horší podmínky, co se týká úrokové sazby a podobně, ale stále dostanete půjčeno.

zásobník

Atraktivní úrok 4 % p.a.

Někteří tvrdí, že půjčit si u nebankovní společnosti se nevyplatí, protože zde získáte horší úrok než u banky. To však není tak úplně pravda, často můžete získat úrokovou sazbu 4 % p.a., která směle konkuruje nabídkám bank. Určitě to tedy není žádné šílené procento, které by vás mělo zruinovat, právě naopak.

3/5 - (1 vote)