Ano, stává se to. Přestože nejste rozhazovačný typ, dojde k této nemilé situaci a vy se dostáváte do finanční tísně. Známí ani rodina nepůjčí a vy víte, že pokud neuděláte banku, spadne vám střecha na palici.

To s tou bankou vřele nedoporučuji. Je pravda, pak budete mít střechu nad hlavou zajištěnu nejméně na patnáct let, dokonce i se stravou, ale přesto doporučuji jiné řešení. Za chvíli se k němu dostaneme.

bankovky

Vy se tedy na banku jako takovou nevykašlete, ale navštívíte ji slušně oděn a bez jakékoli palné či jiné zbraně. Jdete si zažádat o půjčku. Zde jste mile přijat, neb jste možná člověk, který jim nese peníze do kasičky, aby pan nahoře měl ještě na jeden dům a hned jste někam usazen. Po nějaké delší debatě jste poslán pro x papírů, potvrzení o potvrzení a žádost o žádosti. Když již máte požadované tiskoviny v takovém množství, že byste jistě vyhráli soutěž sběru papíru, jdete opět mezi ty milé lidi do banky. Ovšem zde se z nich stanou lidé nemilí, protože zjistili, že máte menší příjem, než si oni představují a letíte jak špinavý papír ven. Kromě spousty nadávek, jež se vám řinou z úst jste ztratili o všechno zájem. Ne, nechte to konopné lano na pokoji. Stejně uvážete tu smyčku špatně a jen si zbytečně ještě něco polámete. Já vám poradím lepší věc, už výše slíbenou.

počítání peněz

Ony totiž banky nejsou jediné instituce na světě, kde by vám mohli pomoct. Můžete obdržet půjčku, nebo hypotéku, jak chcete úplně jinde. A to bez zdržování a cavyků.

Existuje totiž hypotéka bez doložení příjmu, a zde je řešení vaší obtížné situace. Když si kliknete myší na modrý odkaz v předchozí větě, ihned se dostanete na web, kde se dočtete detaily, jak přesně postupovat a co všechno si přichystat. Když tak učiníte, můžete začít s projednáváním vaší žádosti. Beze spěchu, bez nátlaku, bez stresování. V poklidu a pohodě. Hodně štěstí.