Sháníte pro svou firmu či z osobních důvodů dodávku? Dále již hledat nemusíte! Půjčovna dodávek Praha 4 nabízí možnost zapůjčení jedné z několika druhů dodávek, které mají k dispozici. Například se jedná se o dodávky značek Citroen, Ford nebo Peugeot. Půjčení dodávky ještě nikdy nebylo tak jednoduché a tak levné. Jedná se o bezkonkurenčně nejvýhodnější ceny v okrese.

V samotném pronájmu je zahrnut denní pronájem 500 km. Každý další kilometr je účtován dle ceníku 1,50 Kč/km. Pokud tedy budete chtít ujet vzdálenost do 500 km, nebudete muset doplácet ani korunu. Naopak vám bude po předání vozu ve stejném stavu, ve kterém jste si jej půjčovali, navrácena záloha 5 000 Kč.

silnice cesta

Pronájem je také včetně dálniční známky, a to jak české, tak i slovenské. Není tedy problém, pokud se potřebujete přestěhovat na Slovensko. Všechno potřebné naleznete právě u naší vypůjčené dodávky. Zároveň vám cesta po dálnici ušetří nejen čas, ale také počet ujetých kilometrů. Snažíme se šetřit vaše peněženky i životní prostředí.

Nevěříte si, že jsou vaše schopnosti natolik velké, abyste zvládli řídit dodávku? Nevadí. Nabízíme možnost zapůjčení dodávky i s řidičem. Odpadá vám tak veškerá zodpovědnost anáročnost cesty. Náš řidič je vyškolený a zkušený. Nemusíte mít strach, že se dostanete do dopravní situace, ve které si nebudete vědět rady. On ji s přehledem vyřeší.

dopravní situace

V případě dopravní autonehody jsou naše dodávky pojištěny, a to v tuzemsku i v zahraničí. Přestože všichni věříme, že veškeré cesty dopadnou v pořádku a vy projedete bezpečně s naší dodávkou cestu, kterou jste si zvolili, tak je vždy lepší, když se myslí i na zadní vrátka a auto je pojištěno. S našimi dodávkami se na druhou stranu nemusíte bát vysoké poruchovosti, neboť procházejí pravidelným servisem.

Ať už jste právnická či fyzická osoba, obraťte se na nás s vašimi přepravními potřebami a my vám rádi pomůžeme.