Hledáte s kamarády skvělou zábavu, u které se zabavíte, zapřemýšlíte a vyřešíte tajuplné hádanky a zapeklité kódy. Hra je určena pro dva až pět osob. Trvání únikové hry je sedmdesát pět minut napětí http://edu.techmania.cz/cs/encyklopedie/fyzika/elektricky-proud/odpor-vodice/spojovani-zdroju-napeti a řešení hádanek k úspěšnému rozluštění všech nápověd. Uniknete ze zamčené místnosti včas? Jedinečná zábava, na kterou budete dlouho vzpomínat. Escape game Hradec Králové nabízí dvě zajímavé hry. Dvojitý agent a Samara.enigma, šifra

  • Hra Samara je podle hororového filmu, kde je nalezena nahrávka videokazety. Ta se šíří mezi obyvateli a postupně zabíjí všechny, kdo ji viděli. Samara je mrtvá dívka, která šíří zlo a smrt. Účelem hry je zničení kazetu na místě pohřbené dívky. Najít a vyřešit jednotlivé klíče, které vás dovedou až k samotnému konci. Dokážete zachránit celé město nebo vás hra pohltí?
  • Druhá hra je dvojitý agent. Hra se odehrává v konspiračním bytě zmizelého kolegy agenta George. Ten se vám před zmizením svěřil, že má tajné plány k projektu “Hvězda”. Projekt Hvězda je nejstřeženějším cílem Sovětského svazu na ovládnutí světa. Vaším úkolem je zjistit co se stalo s agentem Georgem, kde jsou tajné plány a zabránit Sovětskému svazu v ovládnutí světa. To vše v krátkém čase. Dokážete rozluštit kódy k hádankám, než vás dostihne a odhalí KGB?

tajuplné místnosti
Únikové hry jsou určeny pro skupinu kamarádů, společné chvíle s rodinou, rozlučky se svobodou, školní akce nebo na firemní večírky. Hru můžete věnovat jako dárek svým blízkým, kamarádům nebo synovy či dceři. Děti jsou vítány od deseti let, ale je jen na vás, jestli usoudíte, že je to vhodná zábava pro ně. Hra samara by pro ně mohla být děsivá, jsou zde lekavé scény. Děti by se mohly bát. Escape game nabízí dárkové poukazy, které vám doručíme v dřevěné bedýnce, která je jedním z klíčů jak začít hru. Nebo ji můžete obdržet e-mailem a poukazy si vytisknout. Vouchery nejsou omezeny časově. Navštivte naši jedinečnou zábavu, u které se rozhodně nudit nebudete.