Reklamní tašky z netkané textilie tady vždycky byly, jsou a taky budou. Protože neznám opravdu nic staršího, co se týká reklamy než tašky. A když je to taška z netkané textilie, tak je to jenom https://www.emimino.cz/diskuse/zaridili-jste-si-miminko-i-presto-ze-pritel-nechtel-84958/strankovani/4/ dobře. Já jsem jih doma měla taky opravdu spoustu. Protože jsem pracovala v restauraci, kde jsme taky od šéfa dostávali reklamní tašky z netkané textilie. A musím říct, že se nám to opravdu vyplatilo, protože všechna reklama se nám dávala zadarmo, a to hlavně s tím, že budeme rozdávat všem lidem, kteří přijdou do naší restaurace. Chtěli jsme naši vlastní propagaci, a právě tašky nám přišly ideální.

Tašek není nikdy dost.

A já jsem to udělala poctivě. Reklamní tašky z netkané textilie jsem dávala opravdu všem a moc ráda. Nicméně ale pak už každý měl nějak těchto reklamních tašek opravdu plné zuby a už je nechtěl. Tak jsem se je nechávala doma do zásoby, protože kvalitní tašky se vždycky hodí. Jenomže jste se stal taky jeden takový problém. Můj šéf mi dal reklamní tašky z netkané textilie, které jsem měla rozdat hostům, kteří měli hostinu v naší restauraci.

Textilie se využívá na cokoliv.

Jenomže já jsem si za boha nemohla vzpomenout, kam jsem tyto reklamní tašky dala. Byla jsem opravdu zoufalá, protože návštěva hostů v restauraci byla taková, že se zajímali právě o naši restauraci. Oni chtěli s námi spolupracovat. Takže reklamní tašky s potiskem byly opravdu zásadní. Bohužel jsem je ale nenašla. Tak jsem zavolala sestře, aby mi donesla z našeho domu tašky, které jsem si schovala pro případ nouze. A byla jsem naprosto nadšená, když mi sestra donesla reklamní tašky. A ty jsem nakonec rozdala všem hostům, a ještě mi zbylo. Tady jde alespoň vidět, že když člověk myslí na zadní vrátka, tak se mu to jistě jednou vrátím dobrém a vyplatí se mu to. A pokud hledáte nějaké reklamní věci, tak jaké využíváte nejčastěji? Co se vám ve vašem podnikání nejvíce osvědčilo?