Trička Disstale.cz jsou naším denním chlebem. Nebo ne? Myslím, že každý nosí tričko, a to skoro denně. Podle mě jsou trička velmi důležitým atributem šatníku a je mi jasné, že mnoho lidí jich mí doma hodně. Trička jsou oblíbená hlavně u mužů, kteří dávají větší přednost pohodlí. Ano, tričko je velmi pohodlné, na rozdíl od lněné košile nebo lehké blůzky. Tričko je taky velmi univerzální oblečení. Pokud máte rádi klasiku a minimalismus, tak se jistě neobejdete bez bílého, nude a černého obyčejného bavlněné ho trička. Já nejsem minimalista, ale tyto trička mám doma taky. A to doporučuji všem. Navíc tyto uni barvy se hodí úplně ke všemu.

Trička nosím nejraději.

Můžete si je vzít na sport nebo i na rande či pod sako. Obyčejným bílým tričkem nic nezkazíte, ani kdybyste chtěli. Tedy pokud je tričko čisté a nepáchne, to by byl už trapné. Ale trička se těší opravdu velké oblibě. Já jsem dříve nosila hlavně ženské blůzky, ale nějak jsem se přeorientovala na obyčejná pohodlná trička, která sluší všem, a to v jakémkoli věku.

Trička jsou velmi pohodlná.

A co byste například vy dělali bez trička? Myslím tím, kdyby neexistovaly. Co byste nosili? Jistěže košile, ale ty se například na sport nehodí, takže tričko je vážně ideální. Já ale patřím k těm, co mají rádi trika v výstřihem. Víte, jako žena mám ráda, když mohu něco ukázat a v klasickém minimalistickém tričku s výstřihem je to docela prima. Takové nenápadné a sexy zároveň. Víte, je opravdu hodně druhů triček a když jedu někam na výlet na pár dní, tak si beru s sebou hlavně trička, která jsou nepostrádatelná. Mám je nejraději a musím říct, že můj syn je po mě. Ten má trička taky velmi rád a klidně je i dvakrát denně mění. Víte, je velký sportovec a pracant na zahradě, takže je to pochopitelné, že na rande nepůjde v propoceném tričku. A taky bych vám doporučila, abyste si dali velmi záležet na výběru materiálu. Pokud si pořídíte z umělého, tak se budete jistě více potit.