Pojďme si říci nejprve něco obecně o tom, jaké je vlastně poslání Instagramu. Jedná se tedy o sociální síť či komunikační tok, kde sdílíte se svými přáteli a vlastně i lidmi z celého světa svoje fotky a videa. Dalo by se tak tedy říci, že si vytváříte takové vaše online album, které vám ke konci života ukáže, kde všude jste byli, co vše jste dělali, kým jste se postupně stali  – prostě se dozvíte, čeho všeho jste v životě dosáhli.
focení lesa

Pokud se na instagram podíváte jen z tohoto pohledu, vidíte to jako velké plus dnešní doby. Avšak na druhý pohled zde mohou vznikat závislosti na internetu obecně, můžete se dostat do zájmů zločinců nebo si prostě jen nasadíte „růžové brýle“, které vám ukážou váš život tak, jak byste ho chtěli vidět, a ne tak, jak byste ho vidět měli.

Každopádně já osobně si myslím, že se jedná o jednu z nejlepší aplikací na trhu, jelikož si díky tomu mohu ukládat své fotky, a vím tak, kde mám uložené své vzpomínky. Když těch fotek mám až moc, a chci se v nich o něco lépe orientovat, tak si vždy vytvořím nový výběr. Jak tedy tohoto výběru dosáhnout?

1.       Přihlásit se k účtu

Základem všeho je mít zřízen účet na dané sociální síti, přičemž je možné přihlásit se i přes Facebook či Google. Jakmile se úspěšně přihlásíte do svého účtu, pochopím, když nejprve projedete instastory a nové příspěvky od lidí, kteří vás zajímají. Jakmile si tuto záležitost odbudete, budeme pokračovat

2.       Kliknout na svůj profil

Nyní tedy zajedete na svůj účet, kde se vám pod všemi zveřejněnými informacemi o vaší maličkosti ukáže možnost přidat výběr. Na toto tlačítko tedy kliknete. Poté se vám ukážou veškerá vaše instastories, a vy si z nich vyberete ta, která chcete mít viditelná pro ostatní. Já osobě tuto možnost využívám při fotkách z dovolené či s přáteli.
fotky instagramu

3.       Výběr fotek a textu

Nakonec už jen tedy vyberete dle vás vhodné fotky a zvolíte si fotku úvodní spolu s nadpisem výběru. Jako reprezentativní fotku může nahrát v podstatě cokoliv, jelikož můžete vybírat i z fotek vámi nezveřejněných. Jako popisek se většinou používají emoji (neboli smajlíci) či určitý jednoslovný název, který danou sekci vystihuje. Vždy však nezapomeňte stisknout tlačítko použít či uložit.

Ač se to hned zdát nemusí, jedná se opravdu o velmi jednoduchou vychytávku, kterou zvládne vytvořit jistě každý. Věřím, že vám můj návod poslouží, jak nejlépe dovede, třeba díky němu budete mít i větší počet sledujících. A na závěr bych se ráda zeptala, zda jste tuto věc již znali a jaký je váš názor na jednu z mnoha sociálních sítí?