Barber shopy u nás v posledních letech rostou jako houby po dešti a jsou to vlastně pánská holičství, ovšem nastavená tak trochu “jiném levelu”, než je většina mužů v Čechách zvyklá. Mnoho z nich totiž bere stříhání vlasů jako okrajovou záležitost, kterou jsou ochotni podstoupit za co nejkratší čas a nejlépe v přestávce na oběd, nebo v pracovní době. Celý rituál se navíc odehrává v pracovním oděvu-montérkách a nejlépe mez mytí hlavy, tedy takzvaně “na sucho”.

whisky na baru

Proč si ale konečně nedopřát službu, od které můžete očekávat nejenom skutečnou kvalitu, ale i zážitek z pocitu sounáležitosti, klidu a pohody? Takový pocit vám přinese pouze návštěva Barber shopu, v němž si alespoň na chvíli budete připadat jako lord ve starém anglickém klubu. Do tohoto prostředí je totiž vstup ženám zakázán a v řadách personálu jsou také samozřejmostí muži, kteří se postarají o vaši dokonalou vizáž. Právě oni totiž nejlépe vědí, jak se zachovat například k vašemu divokému, laicky upravovanému strništi vousů, a doporučí vám jejich nejvhodnější střih. Totéž platí i o střihu vlasů.
holení krku
K vašemu pocitu spokojenosti jistě přispěje i sklenka whisky, nebo zajímavé čtení, které vám běžně v těchto salonech nabídnou. Strávíte zde totiž trochu více času, který si tímto způsobem zpříjemníte. Holení vousů totiž bude určitě předcházet napaření pokožky horkým ručníkem, samotné holení probíhá obvykle klasickou břitvou s vyměnitelnou čepelí a následně vás čeká dle přání speciální ošetření maskou, nebo krémy a toniky vhodné po holení. Pokud zvolíte úpravu účesu, dočkáte se nejenom mytí vlasů kvalitními přípravky, ale i masáže hlavy. Střih s vámi personál prodiskutuje do detailu, takže s výsledkem budete určitě spokojeni. Kvalitní péči o vaše vlasy a vousy zajistí přípravky, které si samozřejmě v barber shopech můžete zakoupit. Stačí se tedy pouze objednat a vyzkoušet zcela jinou službu pro muže!