Jste majitelem oblíbeného mobilního telefonu Samsung? Už se vám stalo, že vám mobil spadl? Už jste si říkali, že by to chtělo změnu, ale když ty nové telefony jsou tak drahé? Pokud jste si na všechny výše uvedené otázky odpověděli ano, tak vám gratuluji. Mám pro vás super tip pro ochranu vašeho telefonu a zároveň i možnost udělat ze starého mobilu aspoň na oko pěknější. Půjdeme popořadě. Vždy záleží na typu mobilního telefonu – tedy Samsungu. Ale je to jednoduché. A věřte, najde se tam každý. A dál? Určitě se všichni shodneme, že mobilní telefon je velmi křehké zařízení. Mnohdy ani nevíme, jak se to stalo. Stačí sekunda a hned je mobil potlučený. Škrábanec, uštípnutý roh nebo to nejhorší, prasklý display.

Moderní obal na mobil

A právě proto tady máme obaly, kryty nebo pouzdra. Když to vezmeme od konce, tak pouzdra chrání mobil zepředu i zezadu. Některá pouzdra mají navíc poutka nebo přihrádky na kreditky. A většina takových pouzder má i další využití. Promění se ve stojánek, takže se můžete v klidu dívat na video a nemusíte mobil držet v ruce. A samozřejmě ten výběr barev a motivů. Dalším ochráncem našeho Samsungu je kryt. Kryt je z velmi lehkého a tvrdého plastu. Jednoduše se na mobil nasadí a chrání hlavně zadní část mobilního telefonu. Mobil položíte na stůl a nemusíte se bát, že se poškrábe o nečistoty a drobečky. A opět ten výběr. Krásné barvy, motivy. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na obaly. Obal je hodně podobný krytu, ale je z pružnějšího materiálu. Opět je velmi lehký a nasazení na mobil je jednoduché. Na své si přijde jak dítě, tak i maminka, tatínek nebo dědeček.

Kryt na mobil červenýKryt na mobil levKryt na mobil lapač

A nakonec se určitě všichni shodneme na tom, že mobilní telefon je i určitým doplňkem. Zároveň při dnešní ceně nového mobilu se nabízí ten starý pouze obléct do nového obalu, krytu nebo pouzdra. Nejen mnoho žen si kupuje ochranný obal na mobil Samsung Modnimobil.cz dle svého koníčku nebo oblíbeného seriálu. Někomu stačí jednoduchost, takže sáhne po barvách – červená, zelená, modrá, žlutá, černá. Jiný je fanouškem zvířat a raději zvolí krále zvířat, samotného lva. No a někteří z nás mají rádi věci různé a fantazii se zde meze nekladou, protože najdete obaly, kryty i pouzdra s motivy kytiček, hor, pláží, vlajek, hradů, s textem.

Takže směle do toho a půl je hotovo.