Našli jste doma na půdě starý gobelín nebo ručně tkaný koberec, jemuž byste rádi vrátili jeho původní krásu, ale samotní si na to netroufáte? Nebojte se obrátit se na nás, v tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti, zabýváme se nejen restaurováním, ale také samotnou tvorbou nástěnných tapisérií a koberců.

O našich schopnostech se můžete přesvědčit v naší fotogalerii , zde najdete ukázky našich prací a jistě sami uznáte, že svěřit nám do rukou umělecké dílo není krokem vedle.
Ať už se na nás obracíte jako soukromá nebo právnická osoba, jistě budete spokojeni s výsledkem naší práce. Nejprve samozřejmě pečlivě a odborně zhodnotíme stav uměleckého díla, poté určíme nejlepší možný postup a techniku, s čímž se také váže cena restaurace, vy se pak můžete v klidu rozhodnout, zda nám svůj poklad svěříte do péče, či nikoliv.

Už žádné báječné umělecké dílo nebude muset být na půdě, namísto pěkného výstavního prostoru, který si jistě každá umělecká ruční práce zaslouží. Ať už je gobelín či koberec v jakémkoliv stavu, jistě najdeme cestu, jak ho navrátit do původního stavu, který je hodno vystavit na odiv všech návštěv.

Pokud jste spokojeni s našimi dosavadními úspěchy, jistě neváhejte dlouho a obraťte se na nás. Pokud chcete svůj domov doplnit dalšími podobnými skvosty, třeba i trochu modernějšími, jistě oceníte, že pro vás vytvoříme koberec či tapisérii přesně podle vašich představ. Díky ruční práci jsou jakékoliv motivy velmi živé a barevné přechody jemné, především díky technice melírování, kterou mimo jiné používáme při tvorbě zbrusu nových gobelínů a tkaných koberců.