Jedinečný, báječný, skvostný, unikátní, prostě nejlepší den vašeho života. Tento den je navíc jenom váš a kdy jindy bychom měly být za největší krásky a princezny než právě v náš svatební den. Nepodceňujte přípravy, vrhněte se do toho po hlavě.

Snad každá nevěsta hned na začátku řeší dilema, zdali si oděv zakoupit vlastní nebo zvolit vypůjčení. Obě dvě varianty mají své kouzlo, pokud si chcete oděv ponechat následně ve skříni a potěšit se vždy pohledem na krásné, jedinečné a nadýchané bílé látky, krajky a šifony, pak rozhodně zvolte koupit. Další z možností je následný prodej.

nohy manželé

V případě, že se s nimi můžete po akci bezděčně rozloučit a nebudete dlouho truchlit, protože si je prostě užijete ten jeden výjimečný den a moc dobře víte, že je pak už nikdy neupotřebíte, pak zvolte raději vypůjčení. To je stejně originální jako koupě.

Půjčovna svatebních šatů vám splní jakékoliv přání. Nejenom při koupi šatů si můžete vybírat.

Čistě bílé, sametově krémové, barevné doplňky nebo jen bílé krajky. Odhalený dekolt nebo rukávy, bohatá či splývavá sukně, k dispozici je tolik variant, že se budete cítit jako v ráji a nebudete vědět, které si máte dříve vyzkoušet!

Nejprve je však zapotřebí zkušební lhůty naplánovat a předem některé druhy vybrat, aby bylo vše přichystáno na zkoušku.

novomanželé

Ženské tvary lahodí mužskému oku, naproti tomu symetrické a líbivé vzory či elegantní styl se zase líbí ženám. Některé mají rády, když se trochu zakryje to, co má zůstat skryto, ale jiné se rády líbí, proto chtějí vyzdvihnout své přednosti například rozparkem nebo vyzývavým hlubokým dekoltem. Ve fantazii se meze nekladou, je to váš velký den, takže si můžete vybrat přesně podle svého vkusu. Ničím se nemusíte omezovat, buďte za princeznu, kterou budou všichni obskakovat a užijte si tento výjimečný den naprosto přirozeně a dokonale.

Jedinečné kousky od světoznámé návrhářky jistě pro vás budou to pravé. Salon může kdokoliv navštívit.