Když vám řeknu slovo politika. Co vy si o tom myslíte? Myslím, že mnoho lidí si představí takovou tu politiku, kterou vidí v televizi. Například v televizních zprávách. Musím se přiznat, že já jsem to tak taky kdysi měla. A mám to tak asi možná i doteď. Protože jak se zdá, politika není moje silná stránka. Sice se o to zajímám, baví mě, ale nějak se v tom extra nevyznám. A proto jsem chtěla, abych zjistila nějaké bližší informace. Protože v dnešní době je to hodně všechno o politice. A tak jsem si řekla, jestli třeba moje maminka se nevyzná v politice.

Politiku sleduji i online.

Protože tatínek byl kdysi v politice. Bavilo ho to, a tak šel kandidovat na starostu. A musím říct, že se mu to podařilo. Sice nevyhráli v ten rok, kterých chtěl, ale až později. Vyšlo mu to až na třetí kandidatuře. Takže myslím, že to tatínek má pěkně vychytané. Nicméně ale když se chcete bavit o politice, tak si dejte pozor, s kým se o politice bavíte. Je totiž opravdu mnoho lidí, které politika vůbec nebaví a berou to jako velmi nudné téma. Takže já se raději bavím o politice s tím, o kterém jsem si jistá, že ho politika bude bavit. Je totiž úplně normální, že politikou klidně můžete i někoho velmi urazit. Mně se to podařilo jednou.

Téma politika není perfektní.

A od té doby si na to dávám velmi pozor. Není nic horšího, než když svého skvělého kamaráda urazíte nějakým vtipem o politice. Politika je zajímavé téma. A proto doporučuji, tomuto tématu o politice se asi zcela vyhnout. Není to jen tak. Znám i případy, kdy se kvůli politice se sebou nebaví i dva nejlepší kamarádi. A nejsou vzácné ani rozepře v rodině kvůli politice, což znám taky. Sice to není přímo můj příklad, ale jsou dva členové mé rodiny. A musím říct, že mě to velmi mrzí a vadí mi to, protože jsem chtěla udělat velkou oslavu a ti dva na ni nechtějí. Myslím, že o politice se asi už dlouho ti dva bavit nebudou.