Pokud toužíte po krásném, zdravém a bělostném úsměvu, neobejdete se bez potřebné péče. Základním krokem je pravidelné a důkladné čištění chrupu. Vývoj zubních kartáčků jde neustále dopředu, a proto je v současné době na trhu dostupný široký sortiment tohoto nezbytného každodenního doplňku.

zubní kartáček

Novinka na trhu pro perfektně vyčištěné zuby

Neradi si zvykáte na něco nového? V tomto případě se vám to ovšem vyplatí. Dopřejte vaší ústní dutině dokonalou péči a vyzkoušejte horkou novinku v oblasti stomatologické péče. Onou novinkou je inovativní zubní kartáček, který nemá konkurenci a pomalu ale jistě si získává svoje místo na výsluní. A není se čemu divit.

V čem je jiný?

Možná si říkáte, v čem se tak asi může lišit od ostatních kolegů? Ale opak je pravdou. Jeho vzhled je totiž dokonale vymakaný.

  • Disponuje několika tisíci miniaturních štětinek, které jsou velmi jemné a jsou tak šetrné k dásním. Je tedy skvělou volbou pro osoby trpící na citlivost chrupu, odhalené krčky, paradentózu nebo jiné problémy s dásněmi.
  • Nadšeni budete i z rukojeti, která se velmi příjemně drží, takže čištění je pohodlné i po delší době.
  • Je šetrný k dásním a sklovině.

Inovativní a elegantní vzhled

Potěší vás i inovativní a elegantní vzhled zubního kartáčku. Propracované detaily a jemné linie mu dodávají nadčasový vzhled. Díky tomu tak pro vás bude čištění zábavou.

čištění zubů

Rovné nebo vlnité štětinky

Každý preferuje něco jiného. A proto máte na výběr. Zvolit si můžete hned ze dvou typů. Jeden typ má rovné štětinky, druhý vlnité. Záleží jen na vás, co vám bude vyhovovat.

Chtějte něco více v péči o váš chrup a vsaďte na inovativní řešení v podobě moderního a stylového zubního kartáčku. Ten se postará o příjemné a dokonalé vyčištění chrupu a vy tak budete mít o důvod více k úsměvu. Vsaďte na novinku, kterou si i vy velice rychle oblíbíte.