Možná by se mohlo zdát, že taková možnost neexistuje, ale opak je pravdou. Zatím co v bance se při jakémkoliv záznamu v registrech či nedoložení příjmů můžete s úvěrem rozloučit, tak u nebankovních společností tyto záležitosti problémem nebývají.

nemovitost

Dokonce si bez problémů přijdou na svoje i podnikatelé a firmy a můžou tak vyřešit finanční potíže nebo pokrýt řešení podnikatelského záměru. Nebankovní hypotéky nabízejí bezúčelné řešení, díky kterému nemusíte dokládat účel využití peněz.
Podmínkou pro získání je ručení nemovitostí. Půjčit si tak můžete až 70% z tržní ceny nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Hypoteční úvěr tak můžete splácet až 30 let.

Výhodné podmínky nebankovních hypoték https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ potěší nejen běžné žadatele, ale také firmy a podnikatele, protože nejen, že může projít i registr dlužníků se záznamem, ale není podmínkou pro získání ani doložení příjmů, vysoké příjmy či vysoká bonita klienta.
Rychlé vyřízení žádostije další nespornou výhodou, protože nemusíte čekat týdny na to, abyste dostali odpověď, jestli je váš úvěr schválený či nikoliv. Žádost s doložením všech potřebných podkladů je možné podat online, co vám rovněž ušetří čas a také si zachováte soukromí.

financování

Vysoká částka dokáže vyřešit nemalé problémy a vy kromě nákupů a plateb můžete dokonce vyplatit i dluhy nebo se zbavit exekucí. Skvělé řešení pro všechny klienty, takže i pro ty, kteří se potýkají s finančními problémy, které potřebují vyřešit.
I když příjmy není nutné dokládat, tak je potřebné je mít abyste svůj závazek mohli řádně a včas bez problémů splácet.
Peníze je možné v tomto případě půjčit také na družstevní byty, chaty, chalupy, pozemky či dokonce hotely a podobně. Díky tomu je financování veškerých vašich potřeb mnohem snadnější a také jistější.