Ložnice není místem primárně určeným pro návštěvy, a proto na její zařízení mnozí nepoužijí dostatek energie, času, nebo financí. Kvalitně vybavená ložnice, která působí hezky a přívětivě, je však důležitým prvkem pro váš kvalitní spánek, kompletní odpočinek, a dokonce i pro hojný milostný život. Nemusíte však vyčerpat peníze na účtu, abyste zařídili ložnici se vším všudy. Stačí se trochu víc snažit. Jak na to, a co je důležité?

malá ložnice

Matrace

Pohodlná matrace je základem kvalitního spánku, který přispívá k celkovému zdraví. Kvalitu však nepoznáte pouze dle ceny a značky. Kvalitu musíte vyzkoušet, a právě proto je nejlepším způsobem při výběru matrace zajet osobně na prodejnu, a jednotlivé kusy vyzkoušet na vlastní kůži. Matrace by měla být především pohodlná, pokud ale trpíte na problémy se zády, není dobré vybírat příliš měkkou. Pružinové matrace mají zase tendenci se kazit, a neumí se správně přizpůsobit vašemu tělu, proto jsou oblíbené bambusové, nebo pěnové matrace. Nejlepší ohlasy však mívají paměťové matrace, které se krásně přizpůsobí tělu, které na matraci pravidelně spí.

velká ložnice

Přikrývky a polštáře

Při výběru přikrývky a polštáře Levnaprosteradla je ideální volbou celoroční přikrývka, kterou nemusíte měnit se změnou počasí, a polštář plněný dutým vláknem. Tyto sety mívají tu výhodu, že je lze vyprat v pračce na 40°C, tudíž nemusíte běhat několikrát do roka do čistírny. Příjemné sety z dutého vlákna seženete již od 395Kč na stránkách Levná prostěradla, kde je zakoupíte i s dvouletou zárukou.

Povlečení

Při výběru povlečení je důležitý jak příjemný materiál, tak kvalita šití. Zde už však nejde jen o pohodlí, ale i o výběr designu. Povlečení by mělo skvěle zapadnout do vaší ložnice, a sladit se s barvami tak, aby to působilo esteticky příjemně, a nikoliv rušivě. Za kvalitu povlečení je lepší si připlatit, s troškou štěstí však seženete kvalitní bavlněné, krepové, nebo povlečení z mikroflanelu, za dobrou cenu. Velký výběr rozhodně najdete rovněž na stránkách Levná prostěradla, nebo si je můžete nechat ušít na míru u vaší švadleny.