Nechceme vás plašit s Vánocemi, ale popravdě se ani nenadějete a máme je tu! Listopad, prosinec obchody praskají ve švech lidmi, všude velké fronty, a navíc velké dilema, co vlastně svým milovaným koupit! Na toto téma, najdeme spousty článků, ale letos, to chce pořádnou inspiraci na originální dárky! Hlavně, když budete vědět s předstihem, co a komu koupit, tak se nemusíte bát, že byste opětovně lítali po obchodních centrech mezi davem lidí a přemýšleli, jak letos udělat svým blízkým radost! Připravili jsme pět, fakt originálních tipů!
dárky pod stromečkem
1.      Ať čas utíká s láskou (hodiny)
Nástěnné hodiny s různými motivy originální nejsou, ale, my máme na mysli hodiny, které jsou vyráběné ze dřeva a v pozadí je celá vaše rodina. Můžete mít více možností, lze mít v pozadí přímo fotografii, nebo nechat vyrýt. Doporučujeme nechat fotografii vrýt, protože, tak nemusíte celou rodinu nahánět a nechat dělat společné foto, ale postačí i jednotlivé fotky a rodinu vám do hodin vyryjí, tak, že ani nepoznáte, že je ze složených fotek. Ideální dárek pro vaše rodiče, nebo prarodiče!
vánoční dárek
2.      Vlastní Etiketa
Jste zvyklí vaše blízké obdarovávat dobrou lahví vína nebo whiskey? Co, to letos pojmout netradičně? Nechat vyrobit vlastní etiketu s nějakým vtipným přáním, popiskem je fakt TOP. Etiketa se dá vyrobit v podstatě na cokoliv, takže nejen lahve, pokud vás tento tip zaujal. Navíc opět můžete využít i fotografie. Tento dárek může být pro každého!
3.      Otevřená kuchyň (degustační menu)
Tento dárek, můžeme řadit mezi zážitkové menu. Dobré jídlo potěší každého, ale vidět kuchaře v akci? A ještě, vás samotný kuchař i obslouží! Zážitek snad pro každého.
4.      Bedna plná překvapení
Když chcete překvapení nejen pro své blízké, ale i pro sebe, protože darujete bednu, ve které je i velké neznámé pro vás. Vy sami nevíte, co se v bedně nachází, no není to vzrušující!
vánoční stromeček
5.      Růže, které nikdy neuvadnou!
Říkáte si, růže k Vánocům? Chápeme! Ale, tohle není obyčejná růže, už jste slyšeli o ručně vykované růži? Ne, tak je třeba se podívat. Máme velice šikovné kováře, a hlavně nikdy nezvadne!
Tak, jak se vám, těchto pět tipů libí? Já si myslím, že je to krásná inspirace, a nejen na Vánoce.