Vyrobíme Vám kuchyni přímo na míru. Přesně podle Vašich požadavků a Vašich představ. V dnešním světě máme neuvěřitelné možnosti a rádi se o ně s Vámi podělíme.
vzorníky barev
Korpusy skříněk různých barev a možností
Dnešní korpusy mohou být potaženy jakoukoliv barvou! Vyrobeny jsou z 18mm laminované dřevotřísky, která zaručí potřebnou pevnost a nosnost nábytku. Hrany jsou olepeny odolnou 0,5mm ABS hranou. Korpusy jsou dodávané slepené, což zlevňuje montáž celého prostoru.
· Jsme plně Českým výrobcem s dlouholetou tradicí od roku 1991.
· Zákazníky v žádném případě nikdy nešidíme. Konstrukce je pevná a nábytek smontovaný.
· Poskytujeme široký sortiment, kvalitní zpracování a nadčasový design. Záruka 36 měsíců.

Kvalitní kuchyně za pěknou cenu

Chcete si do Vašeho domova konečně pořídit luxusní, moderní a stylovou kuchyni? Výroba kuchyní Plzeň se zaměřuje na designově příjemné styly. Upravíme vzhled podle Vaší potřeby. Vyrobíme přesně na míru celý prostor. Nikde nebudou žádné díry ani nesmyslné mezery. Zdarma poskytneme 3D návrh. Nebude to trvat dlouho a zanedlouho budete moci vařit v novém, krásném a moderním prostoru. Vždy se v každém ohledu plně přizpůsobujeme všem přáním našich klientů. Samozřejmě také dbáme na to, aby celá místnost byla praktická. Můžeme se přizpůsobit detailům, malým i velkým rozměrům, atypickým místnostem a vytvořit přesně dle Vašich představ prostor, ve kterém se Vám bude skvěle vařit a připravovat jídlo.
moderní byt
Láska prochází žaludkem
Jistě toto hezké a milé pořekadlo znáte. Nejenom, že láska prochází žaludkem, což je jistě pravda, ale také je to místo, kde se setkáváme nejčastěji s rodinou. Vařením připravujeme pokrmy a chutná jídla i pro příbuzné a známé, i když jim jenom uvaříte kafe nebo čaj a nachystáte pár jednohubek. Rozhodně lépe se Vám budou chystat v novém a příjemném prostoru. Každá žena si zaslouží vařit v kuchyni, která bude podle jejich představ. Je to místo, které je srdcem domova.